Katarzyna Muszyńska

Doradca Leasingowy

od 12 lat pomagam firmom w pozyskiwaniu najkorzystniejszego finansowania ich biznesu.


Wiedzę i doświadczenie zdobyłam pracując w wiodących bankach i spółkach leasingowych na naszym rynku. W mojej pracy zawsze  najważniejszy jest dla mnie klient oraz indywidualne podejście do potrzeb i możliwości jego przedsiębiorstwa.


Podpisałam kilka tysięcy umów:  leasingowych, pożyczek, kredytów obrotowych i inwestycyjnych, które dotyczyły różnych przedmiotów od samochodów osobowych i ciężarowych, maszyn po linie produkcyjne, lady chłodnicze a nawet fortepiany.


Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje tak,
bym mogła być profesjonalnym partnerem dla moich klientów.


Ukończyłam liczne szkolenia produktowe, studia na Uniwersytecie Szczecińskim „Analiza finansowa w zarządzaniu przedsiębiorstwem”, na bieżąco rozszerzam swoją wiedzę księgowo- podatkową i ubezpieczeniową .


Zaufanie, profesjonalizm i poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie realizacji transakcji i po jej zakończeniu  to zasady , którymi się kieruję. Działam szybko i skutecznie tak by oszczędzać czas i pieniądze klienta.


Prywatnie jestem mamą i żoną , która miłością do różnych aktywności sportowych próbuje zarazić swoich najbliższych . Szczególnie bliskie mojemu sercu jest judo – na macie spędziłam 13 lat swojego życia jako zawodniczka . Dziś przekazuję swoje doświadczenie najmłodszym adeptom tej pięknej sztuki walki jako instruktor judo w klubie sportowym Biegański Jamniuk Gorzów.